penny

Směnnost neurčeno???

Prosím Vás sdělte mi někdo co znamená : směnnost neurčeno…nechci odpověď typu od nevidím do nevidím. Př. pozice recepční ve fitku … je možné , že by tím bylo myšleno i označení pro turnusové služby?

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého autor inzerátu,měl vyplnit kolonku směnnost a nevyplnil jí,takže tam napsali neurčeno. Jinak by tam bylo třeba napsáno jednosměnný provoz,apod

Další odpovědi
anonym

Bude to zřejmě „neurčenA“. V praxi to znamená,že tzv. Rozpis služeb,tedy směn,se řeší podle potřeby,na místě,za pochodu,dohodou.