paul1

Slyšeli jste o páteru Františku Ferdovi?

Dnes mi přišel e-mail s jeho recepty, tak je posílám mezi naši komunitu a návštěvníky:
file:///C:/User­s/asus/Desktop/p%C3%A1­ter%20Franti%C5%A1ek%2­0Ferda,%20Recep­ty%20a%20rady­.pdf

Snad se budou hodit. Páter Ferda žil letech 1915–1991, byl i 9 let vězněn komunistickým režimem. Patřil mezi nejlepší české léčitele. Léčil převážně bylinkami a byl výborný diagnostik (i na dálku).
Odkaz je asi nefunkční, tak přidávám další:
https://moje-pravdy.cz/pater-frantisek-ferda-recepty-a-doporuceni/
na internetu jsou i další odkazy.

Nejlepší odpověď
da ny

Samozřejmě, že ano.
Z jeho základních poznatků o zdraví a léčitelské činnosti
vycházel Ing, Jiří Janča.
„Jedu na nich“ Přes 30 let. Pomohla jsem tak nejen sobě a rodinným
příslušníkům, ale i jiným lidem. Podařilo se mi na Jančivých základech
utéci i hrobníkovi z lopaty. K překvapení lékařů…

Páter Ferda se neodříkal ani piva.
Uznával a konzumoval, jen Plzeň či Radegast. Desetistupňové a méně pivo,
považoval, za nebezpečné a nezdravé.
„Pil“, maximálně skleničku piva za den A PŘED JÍDLEM!! Ne denně…
České „lemtání piva“, studeného a po teplém/mastném jídle, považoval
za nezdravé a nebezpečné (každý štamgast v hospůdce neměl jen svou
pěnovku, ale také ohříváček piva.. 😉

Další odpovědi
Drap

Ano Pamatuji ještě když žil

Ametyst

Ano, slyšela. Pokud se znalosti a zkušenosti takové osobnosti, jako byl páter Ferda, nezachovají v elektronické podobě mezi lidmi, budeme v pěkné bryndě.

elkon

Několik lidí z mého okolí k němu jezdilo.

Emefej

Ano, slyšel. Švagrová k němu jezdila.