quentos

Šli byste na blbý film s oblíbeným hercem v hl. roli?

Filmy obecně sleduju velmi zřídka. Mám však slabost pro Reese Witherspoon, která má hrát hl. roli ve filmu, jenž má běžet v pátek v kině – podle výtahu děje však zřejmě půjde o plytkou pakárnu.
Šli byste na něj, být mnou, nebo si radši pustili 10× za sebou reklamu na Avon, kde byste si Reese užili zrovna tak a zadarmo? :{)))>

Nejlepší odpověď
briketka10

mám ji taky moc ráda a než se koukat na blbou raklamu tak bych raději šla na blbý film jen proto, že v něm bude hrát Ona mám ji prostě moc ráda tak proto..
i v té blondýnce se mi líbila to jsem se dívala klidně 2× :DD

Další odpovědi
Damiana

Šla bych na to. Jestli se ti tak líbí, tak je to trochu(!) jako když jdeš na rande – a co ty víš, jak dopadne (v tomto případě biják!). Mám takovou zkušenost, že když se člověku někdo líbí, nejde ani tak o obsah, intelektuální náboj a záživnost (filmu) – stejně jen budeš čučet na Reese, tak co. A jako její fanda bys byl pěkný sprosťák, kdybys ten filmek vynechal. Reklamu si nech na horší časy. 🙂
A co se mě týká, myslím, že Kevin Costner nebo Keanu Reeves také nemají všechny filmy ty nej! 🙂

Lucijej

Já jsem kdysi řešila obdobnou situaci, nakonec jsem se na to koukla, ale nedokoukla. Naštěstí jsem měla jen půjčené DVD, jinak by to byla škoda peněz za vstupenku.

iceT

Osobně bych si počkala až bude film k dispozici na netu.Na oblíbeného herce bych ale do kina šla,i když děj zní mizerně,třeba pak budete překvapený a film se bude líbit.

venkovan

Nevím jestli není lepší kus tlačenky zabalené do novin s fotkou toho herce. Tam má člověk alespoň radost, že svůj idol zmastil.

redy

Nechala bych si ho ujít.
Asi bych si pustila doma jinej film kde hraje.