Šli byste dobrovolně do domova důchodců až zestárnete a nebo pro Vás taková varianta neexituje za žádných okolností?

Nejlepší odpověď
anonym

Co je špatného na domově důchodců?
Pokud nebudu schopen se o sebe (plně) postarat a nebudu mít podmínky pro to, aby se o mne postaral někdo z rodiny, je nějaká forma bydlení s pečovatelskou službou velmi vhodná, ne?

Další odpovědi
Mirdas

Samozřejmě záleží na mnoha aspektech.
Jak slouží zdraví, kdo a zda se může o vás v rodině někdo postarat, důležitá je samozřejmě také finanční stránka i reference na samotný domov důchodců.
Zda by tato varianta byla nejlepší, ano využil bych ji.

mosoj

Nikdy neříkej nikdy.

klumprt

Obávám se, že většina z nás skončí v domovech důchodců. Důchodců bude tolik a důchody tak mizerné, že málokdo si udrží vlastní bydlení. Domov důchodců bude za takových 40 let v každém městě.
(To je taková moje prognóza)

anonym

To asi záleží jak na tom budu zdravotně. Samozřejmě, že dobrovolně bych do domova důchodců asi jen tak nešel. Pokud bych na tom například byl zdravotně špatně, tak bych mnohem raději využil domácí péče. Něco jako nabízejí tady: http://www.pro­care.cz/domaci-zdravotni-pece/

petra15

tak uz vím, kam na ty otázky chodís,–-do domova duchodcu a nebo do zoologický:-)xD

Mc Merkurion

nevím,kam na ty názory chodíš,ale otázka je to zajímavá…