Kryšpín

Šikana profesorky v Malešicích. Je to daň naší krásné dlouholeté demokracie, nebo neschopnost vedení školy a dozoru?

Část nové mladé generace se předvedla v plné kráse při studiu, aby možná časem předávala odborné a podobné zkušenosti další generaci. Pokud by podobný žák dostal pohlavek byl by diskriminován a učitelka bez zaměstnání. Je někde chyba, neb je to daň demokracie.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

Ano

Není to daň !!! Je to zákonitý výsledek rozpadající se kapitalistické společnosti a její morálky.

Další odpovědi
Šidlo

Ano

v kolíske ,,zlej demokracie" amerike by pri prvom útoku nabehli do školy policajti a útočníci by dostali obuškom a taserom

na druhej strane, v usa už policajti taserovali už 6 ročné deti......vraj boli neposlušné…

je to chyba

  1. vedenia…mali hned volať políciu…útočníci sú trestne zodpovední
  2. kolegov.....pri nečinnosti vedenia mali volať políciu oni
  3. rodičov, lebo to od nich počúvali útočníci nadávaniea výsmech na chorých a slabých......ak je rodič nácek a eugenik-amatér, čo bude z decka?
  4. útočníkov…nikto ich nenútil chovať sa tak ohavne

P.S. prečo vážne chorá žena po fyzickom útoku skončila na psychiatrií a nie na traumatológií či neurológií – kde by riešili aj jej nádor aj traumu?!
to je nový trend – aj obetiam autonehody budú najprv riešiť psychickú traumu až potom vnútorné krvácanie?

anonym

Ano

Je to daň nezvládnuté demokracie.Ono přece jen trochu autority nevadí, hlavně ve školách.A pokud doma nevědí, jak dítě vychovávat, měl by to ukázat učitel, čili nebát se občas dát i nějaký ten pohlavek.Vím, ono je víc učitelek než učitelů a takové 14 – 16ti leté děti je těžké zvládnout, ale tohle by už mělo být od první třídy, aby děti měly respekt před učiteli.
Zkuste se zeptat, jestli takovéto výstřelky byly možné v socialismu, protože i když třeba otec byl významný komunista (ředitel velké fabriky či jinak velké zvíře) tak si tohle jeho děti ve škole nedovolily).

sesednizkola

Ne

S rezimem to nema nic spolecneho. Fakt mi obcas pripada, ze nekteri jedinci mysli pr.eli a ne mozkem. Je to chyba predevsim te ucitelky. I pro praci ucitele jsou jiste predpoklady a pozadavky a pokud toto na sobe dopusti, jeden z tech predpokladu proste nesplnuje a selhala. pro priklad, kdyz policajta zmlati nejakej mladej cucak tak to je taky chyba toho policajta a proste na to nestaci, stejne je to tady. O vychove se muzeme dohadovat, spousta gauneru jsou z uzasnych rodin s vybornou vychovou, vychovava v tomto veku ale predevsim jiz okoli, svadet na rodice muzeme tak u 10 ditete maximalne. Rika se tomu cerna ovce rodiny kdyz se nekd takto chova.

VeRe1983

Ne

Myslím, že taková Hepnarová anebo Straka jistě vraždili proto, že museli nutně vědět o nadcházejícím cinkání klíči. I tohle je daň za demograciji. Božíčku, dej ať se tahle země zbaví bolševiků, prosím.

Kryšpín

VeRe1983, bohušel tato země se Uljanovců nezbaví, ke Strakovi a Hepnarce je třeba doplnit, Orličtí vrazi 5 kousků, manžílkové Stodolovi 8 kousků, vinohradský řezník pár kousků, satan stopařek pár kousků, heparin Zelenka 8 kousků, mistr Roubal 5 kousků, metal-specialisté 50 kousků, mám dojem že za to nemohou Uljanovci, ani demokrati. Třeba je to národní sport.