Spartaboy

Setkali jste se s tím a je podle vás běžné, že rodiče mají nemocné nehezké cítě, jež má ale krásného a sexy sourozence?

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Kdo stanovil., co je ošklivé či co je krásné? Určitě nejde o rovnováhu, je pravda, že pojetí individuální.

Setkala jsem se s tím, že někdy jsou sourozenci docela jiní. Záleží to na genetice atd.

Ale myslím si, že vnější krása není rozhodující, ta je jen pozlátko, , ale rozhodující je krása vnitřní

Přece i v ošklivosti je krása, jak to zachytili třeba umělci dekadence.

Stejně Antoine de Saint-Exupéry. Možná znáte slova malého prince.

„Co je krásné, to je očima neviditelné.“

Další odpovědi
Drap

Netuším co považuješ za běžné, tak bych to jistě nenazval, ale je to možné a stává se to.