redcrow

Setkali jste se někdy s toxickou osobou?

Stalo se Vám někdy, že o Vás někdo řekl, že Vás zná o po celém městě roznášel informace o Vás, které nejsou pravdivé? Tu holčinu znám od vidění a osobně se neznáme, přitom o mně tvrdí věci, které ani nemůže sama vědět. Nerada jsem odsuzovaná za něco co není pravda, vím kdo jsem a co dělám, ví to i mí přátelé, kteří mi věří a jsem za to ráda. Jen nechápu lidi, kteří se baví tím, že vymýšlejí takovéhle lži a prochází jim to. Tahle osoba zveřejňuje o více lidech lživé informace a zveřejňuje osobní fotky svých přátel odhalující jejich nahotu bez jejich svolení a lže jim do očí, aby nevypadala zle. Několik lidí si už na ní stěžovalo. Setkali jste se někdy s něčím podobným?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, občas se setkáš s takovým jednáním. Nejde s tím v podstatě nic dělat. Snad jen podat trestní oznámení, ale i pomluva se musí složitě dokazovat.
Co je toxická osoba, to netuším.Takový výraz slyší poprvé.

Další odpovědi
zbyndo

Presne tak,súhlasím s Drapom,ostáva ju len ignorovať, veď tí,na ktorých Ti záleží, Ťa poznajú,a tiež to budú ignorovať, poprípade ju vysmeju,politi­ku,inak nepoznám výraz „toxická osoba“,toxické sú látky,kto ich nadmieru použije, môže byť „intoxikovaný“

Mc Merkurion

… to nejni toxická osoba, ale klasická pomlouvačka, zastarale drbna, klepna … a těch je, chtěl bych vidět někoho, kdo na ni kdy nenarazil …