Lotr2008

Setkali jste se někdy s lidmi, co brali alkohol pouze jako experiment?

Protože já se zatím setkal pouze s lidmi, co buď prostě pili nebo nepili, nic mezi tím. Ale jeden můj znamí prý má kamaráda, co si vždy dá jenom trošinku vína nebo nějaké kořalky a to je vše, pouze ho zajímá, jak to chutná a po dvou locích končí. Znáte taky někoho takového?

Odpovědi
paul1

Zatím jsem na takového nenatrefil. Ale napadla mne asociace k slovu experiment, na který jsem natrefil při surfování po internetu:

Zdroj: https://cesky­experiment.cz/

VaclavZeman

Kdyz jsem byl mlad a chodil na chemickou prumyslovku, tak moji spoluzaci jen pili a pili. Divili se, ze ja pred svymi 18 nepozil ani kapku alkoholu. A ja zase se divil, ze jsou tak nerozvazni a piji (a to nemale mnozstvi) jeste jako nezletily. A pak prisel takovy mentor, ktery nam vysvetlil, ze pravdu jsem nemel ani ja, ani oni, ale muj jiny kamarad. Ten praveze experimentoval, nebal se si s rodinou pripit, ale jen na oslavu a na chut. Ted tedy pracuje ve fastfoodu, protoze vystudoval nejakou teoretickou fyziku (na druhou stranu je dost dobry, ja bych na to nemel), ale jinak cest jeho pristupu k alkoholu. Dekuju.

VaclavZeman

Jmenoval se Jirka S. Dekuju.