autacek

Setkali jste se již někdy s ufo?

Nejlepší odpověď
led

Niekedy sa pohybujú po oblohe akési pochybné lietajúce telesá. Pamätám ako som kedysi videla UFO nad Dunajom poblíž hradu Devín. Letelo majestátne vo výške a žiarou prekonalo Slnko, ale tí hnusní prekrucači faktov za minulých čias nás presvedčili, že to bol jeden zo špionážnych balónov vtedy nepriateľských kapitalistov. Ale načo by im bol špionážny balón, veď oni nám chceli dobre.
A UFOni, tí sa medzi nami pohybujú, akoby boli jedni z nás. Ozaj, kolega autacek, vy nie ste jeden z nich? Na tom obrázku, to je autoportrét?

Další odpovědi
Drap

Ano, chodí ke mně na kafe

Edison

Poměrně běžně. Jeden je převlečenej za mýho šéfa…

marci1

Nesetkala, ale vícekrát se mi stalo, že jsem pozorovala na obloze jakési zvláštní tělesa, která se záhadně pohybovala. Vypadalo to tajemně a záhadně, ale astronom by mi jistě lehce vysvětlil, o co se jedná. 🙂

Smackdown

V roce 1989 na poli ve vesničce Štolmíř, byl v 23:00 velký blikající subject který světlem silně oslňoval, po chvíli ticho, a subject zmizel, pole za bytovkama.

ivzez

Živě ne,
ale mám pocit, že tady jich několik potkávám…

marci1

Upozorňuji jen, že UFO je (z anglického Unidentified Flying Object = neidentifikovaný létající předmět), tedy nikoliv nějací mimozemšťané. 🙂

autacek

led, možná jste na to kápla, včera jsem se ptal kam se obrátit, když vám odtáhnou plavidlo, ale někdo mi to smazal 😉

led

V Bratislave sú dokonca zakotvené až 2 (slovom dve) UFO
Jedno UFO drží most nad Dunajom (vnútri je reštaurácia a od nedávna odtiaľ začali skákať Bungee jumping) https://www.go­ogle.sk/imgres?im­gurl=http%3A%2F­%2Fwww.slovaki­a360.com%2FSto­re%2FDocImage_892­.jpg&imgrefur­l=http%3A%2F%2Fwww­.slovakia360.com%2Fin­dex.php%3Fq%3DD­oc%26Doc%3D892&do­cid=Rc4lVtcLO4-NHM&tbnid=No0­M5d2Fo4FFbM%3A&vet=10a­hUKEwi8peK91KXa­AhUHYJoKHf5wC6QQMwg1­KAQwBA..i&w=395&h=2­63&client=fire­fox-b-ab&bih=715&bi­w=1067&q=bratis­lava%20ufo%20res­tauracia&ved=0a­hUKEwi8peK91KXa­AhUHYJoKHf5wC6QQMwg1­KAQwBA&iact=mrc&u­act=8
druhé je zaparkované medzi domami na sídlisku Medzi jarkami http://interi­eryexterieryc­ssr.blogspot.sk/2014/09/­vizualne-umenie-v-priestorecssr.html

led

Edison, neviem zhodnotiť, nepoznám vášho šéfa. 🙂

Edison

Já ano, tak to předkládám jako fakt. Některé jeho nápady na organizaci jsou prostě z jiné galaxie. 😁