HenryFonda

Sestavujete někdo kovový model automobilu Škoda 100?

Je zde někdo kdo kupuje v trafikách a tímto i postupně sestavuje MODEL AUTOMOBILU,KTERÝ ZMOTORIZOVAL ČESKOSLOVENSKO – KOVOVÝ MODEL ŠKODY 100 V MĚŘÍTKU 1:8?,velice by mě zajímalo na kolik celkově cenově vyjde sestavení celého kovového modelu Škody 100 a jak dlouho bude trvat než celej model sestavím.. z https://www.de­agostini.com/cz/ko­lekce/skoda100/in­dex.html děkuji.

Odpovědi
Funna

máš to v odkazu, co jsi zadal…celé auto sestavíš po nákupu 64 čísel…Č. 1 – 49Kč, Č. 2 – 149 Kč, Č. 3 a další – 249 Kč..vychází mi cena celková 15 636,– a to je hodně drahá sranda…poskládaný model od Abrexu v tomto měřítku stojí 800,–