Mr. Marek

Senioři, jste aktivními členy klubů, které se zaměřují na aktivní stáří?

Jóga, stolní hry, venkovní akce, plavání…
Jste spokojení?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jiná odpověď

V klubu nejsem, ale na „stará“ kolena jsem minulý školní rok začal navštěvovat Univerzitu třetího věku. Bohužel virus nám školu přerušil.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Jsem členem několika jiných klubů, ale klub pro seniory jsem už opustil, protože se tam nic pořádného nedělo a tlachat o ničem, pro mne neni. Považuji to za ztáru času a ten stále ubývá,

Hufnágl

Ne, nejsem.

I když jsem v důchodovém věku, jsem raději z mladšími, a někdy o dost mladšími lidmi a proto nejsem aktivní v podobném klubu.

Arne1

Ne, nejsem.

Nabídky co se pro takzvané seniory v Brně nabízejí vypadají jak z minulého století, případně jsou určené pro nějakou úplně jinou věkovou skupinu než jsem já jako normální důchodce.
A na blbosti nemám čas, raději vezmu pár lidí různého věku a vyrazím na keše.

GM

Ano, jsem.

Nejsem. Omylem jsem klikla vedle.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

Příspěvek smazán administrátorem.