Complex

Sedí k vaší osobnosti runový horoskop?

Zde: https://www.pro­zeny.cz/clanek/ru­novy-horoskop-jake-jste-znameni-54655?dop-ab-variant=6&seq-no=1&source=hp

Nejlepší odpověď
Drap

Ani ne.

Další odpovědi
ivzez

Není to horoskop, ale charakteristika.
A kupodivu na mne celkem „sedí“.
_______

Doplňuji:

Tyto charakteristiky vydávané za horoskopy jsou psány tak, aby v nich
každý našel něco svého. Čtenář si z toho vybere to příznivé (to, jak by
chtěl na své okolí působit) a to méně příznivé odmítne nebo přehlédne.
Proto tak často „sedí".

anonym

je úplně mimo … prý jsem posedlý spravedlností a čestností a miluji pohodlný život plný luxusu, pardon ale tohle nejsou mé životní priority 🙂 Co jste ale čekal, je to jenom horoskop vycucaný z prstu.