Avatar uživatele
libunna

sebraný prst

Mám sebraný prst kolem nehtu. Nehet mi chtějí strhnout. nemáte někdo, prosím, alternativní metodu jak trhaní nehtu předejít . Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

poradím jednoduchý a hlavně opravdu účinný recept našich babiček, který mám samozřejmě xkrát vyzkoušený.
Nastrouhej syrovou bramboru, natlepej si ji na postižené místo, přes to dej alobal a zavaž, nejlépe na noc a uvidíš ráno, prstík bude jako"nový".

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Záleží na Vás, zda vyzkoušíte přírodní přípravky. Kdysi v minulosti mně rovněž lékaři strhli nehet. Je pravda, že zákrok byl bolestivý, nehet dlouho rostl, ale nějak špatně, musel jít znova pryč.
Dnes bych se však stejně jako Vy pokusila nejdřív o náhradní léčení. Nevím, odkud jste, ale výborné přípravky má firma Energy.
Hnisavou třísku jsem si vyléčila potíráním rány Audironem a Drags Imunem. Chce to však poradit se v příslušném centru.
Posílám Vám adresu stránky, z níž se dovíte víc.

Zdroj: http://www.ener­gy.sk/cz/info/0802/0802­.asp

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
-

to by mel posoudit doktor, ale z vlastni zkusenosti vim, ze to neni az tak hrozne. ano, je to neprijemne, nez nehet doroste, ale to je vse… drzim pesti!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já mám dobré zkušenosti s tzv.černou mastí. Už jsem ji roky nemusela používat, takže si už nepamatuji název.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek