libunna

sebraný prst

Mám sebraný prst kolem nehtu. Nehet mi chtějí strhnout. nemáte někdo, prosím, alternativní metodu jak trhaní nehtu předejít . Děkuji.

Nejlepší odpověď
dudu

poradím jednoduchý a hlavně opravdu účinný recept našich babiček, který mám samozřejmě xkrát vyzkoušený.
Nastrouhej syrovou bramboru, natlepej si ji na postižené místo, přes to dej alobal a zavaž, nejlépe na noc a uvidíš ráno, prstík bude jako"nový".

Další odpovědi
annas

Záleží na Vás, zda vyzkoušíte přírodní přípravky. Kdysi v minulosti mně rovněž lékaři strhli nehet. Je pravda, že zákrok byl bolestivý, nehet dlouho rostl, ale nějak špatně, musel jít znova pryč.
Dnes bych se však stejně jako Vy pokusila nejdřív o náhradní léčení. Nevím, odkud jste, ale výborné přípravky má firma Energy.
Hnisavou třísku jsem si vyléčila potíráním rány Audironem a Drags Imunem. Chce to však poradit se v příslušném centru.
Posílám Vám adresu stránky, z níž se dovíte víc.

Zdroj: http://www.ener­gy.sk/cz/info/0802/0802­.asp

-

to by mel posoudit doktor, ale z vlastni zkusenosti vim, ze to neni az tak hrozne. ano, je to neprijemne, nez nehet doroste, ale to je vse… drzim pesti!

ReHu

Já mám dobré zkušenosti s tzv.černou mastí. Už jsem ji roky nemusela používat, takže si už nepamatuji název.