radohornak90

Schovává prezident Petr Pavel svou ženu před médii kvůli jejímu depresivnímu výrazu?

Odpovědi
led

Spoločenský a politický protokol, tento manuál platí aj pre politických funkcionárov. „Prezidentský protokol“ definuje, kedy a za akých okolností sa manželka/manžel prezidenta/pre­zidentky zúčastňuje verejného spoločenského a politického života, teda aj svojej medializácie.

Fyzická krása nie je vhodnou otázkou spoločenského a politického života vrcholných predstaviteľov štá­tu

„Pozerajte obraz a nie rám“

Kryšpín

Podívej hornaku vrchní velitel je fešák většina dam je nadšena a když cestuje na zahraniční cesty společně s Čaputovou / která je pohledná jako Nerudová / tak manželka vrchního velitele nemůže být nadšena ani mít úsměv.

led

Krása (pozorovaného) človeka závisí od pohľadu a myslenia pozorovateľa

marci1

Eva Pavlová prodělala bohužel nedávno vážnou nemoc.

WordPress

Vše je divadlo ve kterém si nuly hrají na veliké číslo