Mili @

Sbíráte něco?

Pokud ano, tak co ????

Nejlepší odpověď
aramah

Já bankovky.

Další odpovědi
Terryle

Já jsem hroznej sysel. Jako malá jsem sbírávala krabičky od sirek, víčka od piv… pak hokejový karty, potom mě znovu chytily ty sirky… a teď sbírám hrací kostky od přátel, miniaturní letadýlka z kindervajec a podobně a v poslední době „sbírám“ i návštěvy v kokpitech dopravních letadel. Pořád něco. Jak něco nesyslím, jako bych to nebyla já :)

Miroslavst

Když nemám co kouřit, tak vajgly :D:D:D:D

Hara

Já sbírám LEGO

anonym

sbírám keramické hrníčky a nedávno jsem dostala roztomilou keramickou ponožku

verka

Od malička ubrousky. Hlavně s medvídkama.

ten který je

Sbírám muziku.

hanulka11

jednoporcové balené cukry

Myšák V.

AG mince,RU mince a vichrové spony)))