Acnelka-L2

Samsung S3 mini- zvuk

nejde zvuk- Samsung S3 mini. nejde mi vůbec zvuk, telefon nevyzvání, nepřehraje hudbu ani zvuk u videa, když někomu volám, tak se neslyšíme. Před měsícem jsem ho měla na opravě ( 14 dní) s jinou závadou, jsem celkem dost vytočená. Myslíte, že odešel zvukový modul? Děkuji za rady. Lenka.
Doplňuji:
Ne, opravdu ho nemám v tiché režimu. Používám ho už 11 měsíců, takže bych věděla. Zvažuju tovární nastavení, ale podle mě je chyba v HW a ne SW

Odpovědi
gecco

Nemáš jej v tíchém režimu?
Manuál – http://downlo­adcenter.samsun­g.com/content/UM/201302/­20130204183739042/GT-I8190_UM_Open_Je­llybean_Cze_Rev­.1.2_130124_Sc­reen.pdf , strana 25…
😉
Jinak je – samozřejmě, možné, že i odešel třeba repráček, my si, koneckonců, můžeme myslet cokoli…
Doplňuji:
…„Zvažuju tovární nastavení“…
Můžeš je zkusit, ale předem si zazálohuj data (a případně vyndej paměťovku) – nadálku (a podle toho popisu) si skutečně můžeme myslet cokoli a vědět budeme pořád houbeles.