Frofo

Lze přenášet obraz z mobilního telefonu do notebooku nebo televize?

Nemám v telefonu HDMI! Myslím přes USB kabel (s použitím nějakého programu. Mobil mám Sony Xperia Sola.
Doplňuji:
Nejde mi o přetahování obrázků, písniček nebo videa. Prostě mi jde o stream obrazovky z mobilu do ntb nebo tv.. Co je na tom k nepochopení..

Odpovědi
kapka

Přenáším fotky z mobilu do pc přes wifi. Bezdrátově. Aplikaci jsem stáhla na google play zdarma. Vlastně jedna už byla v mobilu nainstalovaná, ale je jich víc na výběr.
Je to úplně jednoduchý na ovládání.
V mobilu jsem měla Kies air. Stáhla jsem pak ještě Wifi file transfer.
Doplňuji:
Aha, obraz ne fotky. Ale já myslím, že ten Kies air by to asi měl umět. Dá se s ním třeba napsat na pc SMS a pošle se to ve skutečnosti z mobilu. Teda když je to zrovna přes wifi propojený.

tekumseh

Pokud je obojí připojeno na internet, tak by šlo použít třeba videohovor přes Skype. Přes USB nwm.

Earl Sin

Přes USB asi ne, ale zkusil bych to přes DLNA
jak na to, viz odkaz

Zdroj: http://avmani­a.e15.cz/dlna-pro-zacatecniky--jak-doma-sdilet-videa-fotografie-hudbu

Conchus

Koupil jsem si asi před 10 lety ke své Nokii datový kabel, z Internetu stáhl ovládací program a stahuji cokoliv.
Doplňuji:
A když to šlo už tehdy, tak proč ne teď?

anonym

Ano jde to, například můj Samsung Galaxy S3 Mini dokáže pomocí kabelu či HDMI lze obraz přenášet. Já to mám že v mobilu mám malý konec a v naší samsung tv je taky HDMI konec a pomocí Wi-Fi Direct mohu streamovat obraz – http://www.you­tube.com/watch?v=N2jkj4r­aanA

KdoSiOdJinud

bluetooth, wifi, usb – používám tuto http://www.mo­biola.com/