macik0102

Samsung galaxy mini a Skype

Mám samsung galaxy mini (android) a tak 3 mesice mi v nem paradne fungoval skype, ale poslední dva dny mi nejak blbnul a ani se mi neukazovalo jaky kontakt je online dokonce ani Echo nebylo online…tak jsem ho dnes odinstalovala a pak zas nainstalovala, ale po nove instalaci se uz nemuzu ani přihlásit a pise mi to: Cannot connect to skype.
You cannot be signed in at this time. Pplease check your mobile network settings and try again.
Mohl by mi nekdo poradit co s tím? Jak se tam zas dostat, nebo jestli to neni nejaka momentalni chyba Skypu…
Předem děkuji…
Doplňuji:
ale to už jsem udelala 3×

Odpovědi
bla ,bla

dobry den zkuste ten skype odsrtranit a pak zase stahnout

anonym

Skype koupil Microsoft, tím říkam vše.
Je povolen přístup skypu na net? Podívej se do nastavení skypu i mobilu jestli není něco zablokované.