Fotky z mobilu do počítače

Jsem laik a nevím,jak dostat fotky z mobilu do počítače.Mám telefon Samsung SGH 330N.Poradíte mi někdo?Co k tomu budu potřebovat?

Odpovědi
fortin

Domnívám se že stačí propojovací kabel do PC. Po připojení počkejte až se samo nainstaluje nové zařízení a pak když kliknete na ikonku Tento počítač, objeví se Disk, nebo Samsung. Ten otevřete a prohlížejte. Je to tak dobře?

Retko

Nemas nahodou instalacni CD s programem pro Samsung?

Ten je potreba nainstalovat, spustit a vnem se zorientovat, najit nekde ze chces vlezt do slozky s fotkama a ty dat zkopirovat do pocitace.

sakai

Samsung se připojuje stylem Plug and Play, tedy stačí datový kabel, připojit k pecku a samo by se to mělo připojit a v exploreru se objeví nová jednotka a je to. Stahování čehokoliv z mobilu pak provádí automaticky Adobe Photoshop. Určitě ale existuje utilita dodaná s mobilem, která zajišťuje připojení a přenos dat.