Šárinka*

Proč mi nejdou dát fotky z mobilu do pc?

Ahoj nevím proč to nejde mam mobil Sony Ericsson galaxy mini a nejdou mi přetahnout fotky do pc.Otevřu mobil zmačknu media a nic žadne fotky se mi neukazujou jakto? mám ho ted novy dostala jsem ho k nerozkam

Nejlepší odpověď
www

Pokud nemáš fotky na paměťové kartě, musíš mít v PC nainstalován program SE PC Suite (ono se to nyní jmenuje jinak, ale to nevadí).
Stáhni to do PC, nainstaluj, proveď restart. Spusť, hned ti to navrhne novou verzi, to udělej (změní se mj. název). Pak jen kabelem připoj mobil a dále jen podle toho, co program nabízí. Je to česky a zadax, nic se neboj.
Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Mobil Sony Ericsson galaxy mini neznám. Buď máte Samsung Galaxy Mini nebo Sony Ericsson Xperia Mini.

Obecně – nainstalujte si Samsung PC Studio, resp. Sony Ericsson PC Suite a pak by neměl být problém.

Elk

Myslím, že by to chtělo přesunout fotky z telefonu na paměťovou kartu. Fotky se asi ukládají do telefonu. Před focením se přesvěčte, kam se fotky ukládají a nastavte si úložiště.