Pecudka

Poraďte, prosím. Jak stáhnout fotky do počítače z telefonu Samsung GT-S 5230.Dle návodu mi to nejde, děkuji

Doplňuji:
Mám v něm mikro paměťovou kartu, tak ji nelze vložit do počítače.

Nejlepší odpověď
beer

Pokud máš v mobilu paměťovku, nejprve přesunout obrázky tam. Vyjmout pam.kartu a vložit do čtečky PC. V dialogovém okně zvolíš zkopírovat nebo přesunout, vybereš kam a je to. Ke kartě by měla být redukce pro možnost vložení do PC a pokud není, lze ji dokoupit, případně celou čtečku. Toto je nejjednodušší způsob přepisování souborů do/z počítače.
Další možností je požít BT (Bluetooth).
Praxe

Další odpovědi
Petra09

Udelej to pres bluetooth,dej vyhledat v mobilu zarizeni,sparuj mobil s pc.a v pocitaci to taky proklikni a pak dej jen v mobilu odeslat a za par vterin to mas v pocitaci.