Miroslavst

Jak dostat soubor z telefonu do počítače?

V tomto ohledu si myslím, že nejsem blbý, použiji bluetooth, ale nejde mi na rozum proč to nejde.
V počítači mám zasunutý BT a v telefonu zapnutý. Z počítače soubor bez problémů do telefonu odešlu a je jedno jesli přes nabídku odeslat-bluetooth nebo pomocí aplikace u BT.
Z telefonu to do počítače nejde. Furt to hledá zařízení a nenajde. Z telefonu jsem zkoušel odeslat přes BT, rovněž jsem zkoušel přes aplikaci BT přijmout soubor, ale furt nic.
Poradíte co s tím?
Děkuji
Doplňuji:
Děkuji, už je to vyřešeno. Do telefonu to jde jednoduše-jen odeslat, z telefonu složitěji-přijmout v PC i odeslat v telefonu.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

Miroslave, tak si to propoj kabelem.. Já jsem měla stejný problém, asi je počítač nějakým způsobem krytý proti příjmu od jiného počítače s BT

Další odpovědi
mosoj

Je třeba dodržet tento postup.
Předpokladem je instalace Bluetooh přijimače v PC a instalace konkrétního telefonu v tomto zařízení.

1. Na liště dole je ikona bluetooth. Klepnout na tuto ikonu přes pravé tlačítko myši a dát „Přijmout soubor“.
Otevře se karta čekání na příjem.
2. Na telefonu zapnout bluetooth, otevřít si soubor který chceme přenést do PC a dát „odeslat přes bluetooth“.
Soubor se přenese a umístění v PC se zvolí až po přenesení.

anonym

O jaký telefon se jedna ?

Miroslavst

Kabel nemohu použít, protože za 1. nemám a za 2. není, jelikož výrobce udělal sice zdířku, ale jaksi pozapomněl, že takový kabel není :D-to mi bylo sděleno v prodejně když jsem kabel chtěl koupit.