Avatar uživatele
Miroslavst

Jak dostat soubor z telefonu do počítače?

V tomto ohledu si myslím, že nejsem blbý, použiji bluetooth, ale nejde mi na rozum proč to nejde.
V počítači mám zasunutý BT a v telefonu zapnutý. Z počítače soubor bez problémů do telefonu odešlu a je jedno jesli přes nabídku odeslat-bluetooth nebo pomocí aplikace u BT.
Z telefonu to do počítače nejde. Furt to hledá zařízení a nenajde. Z telefonu jsem zkoušel odeslat přes BT, rovněž jsem zkoušel přes aplikaci BT přijmout soubor, ale furt nic.
Poradíte co s tím?
Děkuji
Doplňuji:
Děkuji, už je to vyřešeno. Do telefonu to jde jednoduše-jen odeslat, z telefonu složitěji-přijmout v PC i odeslat v telefonu.
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Miroslave, tak si to propoj kabelem.. Já jsem měla stejný problém, asi je počítač nějakým způsobem krytý proti příjmu od jiného počítače s BT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Je třeba dodržet tento postup.
Předpokladem je instalace Bluetooh přijimače v PC a instalace konkrétního telefonu v tomto zařízení.

1. Na liště dole je ikona bluetooth. Klepnout na tuto ikonu přes pravé tlačítko myši a dát „Přijmout soubor“.
Otevře se karta čekání na příjem.
2. Na telefonu zapnout bluetooth, otevřít si soubor který chceme přenést do PC a dát „odeslat přes bluetooth“.
Soubor se přenese a umístění v PC se zvolí až po přenesení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

O jaký telefon se jedna ?

před 4903 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Kabel nemohu použít, protože za 1. nemám a za 2. není, jelikož výrobce udělal sice zdířku, ale jaksi pozapomněl, že takový kabel není :D-to mi bylo sděleno v prodejně když jsem kabel chtěl koupit.

před 4903 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek