M_M

S jak velkým předstihem mám holku ze třídy pozvat ven? Jaký je nejlepší den na samotné pozvání a poté na samotný venek?

Chci pozvat holku ze třídy ven, ale nemůžu se rozhodnout kdy je ten nejlepší den, tak aby to nebylo zas moc pozdě.
Kdybych s ní chtěl jít ven třeba po škole, nebo je snad lepší jít o víkendu? (Oba dojíždíme do školy z jiných měst)
A mám ji rovnou navrhnout termín, nebo počkat až řekne ona kdy má čas?
Předem díky za odpovědi 😉

Odpovědi
Kelt

To není akce s přesným datem. Využij příležitosti a začni se s ní bavit a podle situace navrhni sám.

Arcimozek

Synu, my ti tady neporadíme, už to pochop. Je mi to líto. A nepiš pořád podobné dotazy. Nebo ti to nahlásím. Sbohem.

paul1

Není třeba zvát s předstihem, stačí při hezkém počasí, po skončení vyučování, ji pozvat na procházku. 🙂