Monyszek

S 3 měsíčním dítětem radši letadlem nebo lodí?

Nejlepší odpověď
verka

Raději nikam.

Další odpovědi
led

Nepíšete ako dlhú trasu chcete cestovať. Treba si uvedomiť, že tak malé dieťa, ešte nie je pripravené na obtiažnosť cestovania, nemusí znášať zmeny tlaku počas letu, treba preň vytvoriť aj zvláštny režim na palube lietadla, čo je niekedy obtiažné, nehovoriac o probléme hluku z plaču dieťaťa, z ktorého počas letu niet úniku (mierne povedané obťažovanie spolucestujúcich nadmerným hlukom).
Ak naozaj potrebujete cestovať, doporučujem radšej loď, kde máte pre seba vlastnú kajutu a nestávate sa „nepriateľom spolucestujúcich“.
Pred cestou sa poraďte aj s detským lekárom, a pracovníkmi prepravnej spoločnosti.