DannyDee

Růst chlupů na nohách :D

Ahoj, stale se mi taková nepríjemná věc, spad jsem na jednom dosti nepříjemném povrchu a na levé noze jse mi udělal takový proužek a všechny chloupky co byly na tom místě se té měř vytrhly. Za jak rychle to už nebude lysé a začnou alespoň trošičku růst?

Odpovědi
Drap

To je u každého jinak. Mělo by to dorůst za cca 2 měsíce

badisko

No a naco se ptas ?…kdy zase stebe bude muz ?…tak do 3 mesicu…zase budes kluk jako borovice…
Doplňuji:
delas jako by nekoho zajimaly tve chlupy na nohou …nebud paranoidni nikdo to nebude zkoumat…

cochee

Já mám takových jizev víc. Na některých už vůbec chlupy nevyrostly.

terry

Alespoň trošičku za cca 2 týdny.