Avatar uživatele
Malvína

Rozmazlujete se? Dokážete se utrhnout z řetězu?

Co považujete za luxus, čím se dokážete rozmazlit? Priority máme každý jiné, ale jistě se všichni shodneme v tom, že základ je zdraví a rodina. Bez toho jsme neúplný, trápíme se. Ale dokážete se utrhnout z řetězu? Prozraďte, čím si děláte radost. Je úplně jedno, jestli je to v jídle, ošacení, cestování, zážitcích, různých procedurách, elektronice, … Někdo má rituál, že si o výplatě nebo důchodu zajde na lepší oběd, večeři… Co máte vy? 🙂

Rozmazlujete se?Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Upravil/a: annas

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, paul1, marci1, Kepler, Midas, Karolajn, Viktorie II. před 1385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Myslím si, že pokud dělám něco pro sebe, co mě potěší a udělá radost, neberu jako rozmazlování, ale jako určitý druh potřebu.

Třeba si dám víc než čtvereček hořké čokolády, odpočinu si ve vaně, vyzkouším oblečení, přečtu si knihu, kterou už znám, ale potěší mě.

V mládí jsem si koupila něco na sebe, boty, kabelku, halenku atd.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já si dělám radost drobnými projekty ve vylepšování bydlení nebo jinými aktivitami. Zrovna teď jsem v závěrečné fázi přestavby kola na elektrokolo, vše potřebné už mám nakoupeno po e-shopech začínám to kompletovat. Je to větší makačka na bednu, než jsem čekal, ale o to větší radost budu mít, až to dokončím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Pro mě je potěšením hraní online RPG hry Vampire Fall Origine, dobrý pocit z poslaného finančního daru mámě (nad rámec mého pravidelného příspěvku do rodinného rozpočtu), procházka kolem dominant města Znojma a účast na anglických chatech a komunikačním webu Odpovědi.cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Vzhledem k faktu, že veškeré prožitky jsou nejbáječnější ve fázi představ a toužení (po nich), zřejmě bude nejkomfortnější rozmazlovat se hlubokým odříkáním. A v tomto lidstvu zdárně napomáhá ekonomický systém, i přes své obří trhliny. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Sladkokyselé bonbony a občas zmrzlinový krém

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
nyjono

annas, to jako, že jste si oblečení na sebe kupovala jen v mládí?

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Vtedy boli kvalitnejšie dlhotrvajúce predmety. Niektoré sa dokonca dedili z pokolenia na pokolenie
 🙂

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

annas, ak dobre rozumiem
pri odpočinku oblečená v šatách vo vani čítate knihu a chrumkáte horkú čokoládu… Pohoda! 🙂

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

annas
ps. ale neberiete si tam boty aby ste nepošrabali glazúru a kabelku?
Hovorí sa, že dáma má vždy pri sebe kabelku, tak dúfam, že ju máte aspoň ležérne položenú na okraji vane 😁

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler
Pohon bude samostatný (nožičky sa nemusia namáhať), alebo asistovaný (s povinnosťou šľapať, dobré na brucho)?
Držiaky na pivové fľaše máte? a ďalšie vymoženosti (napríklad hvezdársky ďalekohľad pre dlhé jazdy v noci)…

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Kepler – pecka, fandím ti. Obdivuji každého, který si umí něco sám sestrojit.

před 1385 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek