Malvína

Rozmazlujete se? Dokážete se utrhnout z řetězu?

Co považujete za luxus, čím se dokážete rozmazlit? Priority máme každý jiné, ale jistě se všichni shodneme v tom, že základ je zdraví a rodina. Bez toho jsme neúplný, trápíme se. Ale dokážete se utrhnout z řetězu? Prozraďte, čím si děláte radost. Je úplně jedno, jestli je to v jídle, ošacení, cestování, zážitcích, různých procedurách, elektronice, … Někdo má rituál, že si o výplatě nebo důchodu zajde na lepší oběd, večeři… Co máte vy? 🙂

Rozmazlujete se?Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že pokud dělám něco pro sebe, co mě potěší a udělá radost, neberu jako rozmazlování, ale jako určitý druh potřebu.

Třeba si dám víc než čtvereček hořké čokolády, odpočinu si ve vaně, vyzkouším oblečení, přečtu si knihu, kterou už znám, ale potěší mě.

V mládí jsem si koupila něco na sebe, boty, kabelku, halenku atd.

Další odpovědi
Kepler

Já si dělám radost drobnými projekty ve vylepšování bydlení nebo jinými aktivitami. Zrovna teď jsem v závěrečné fázi přestavby kola na elektrokolo, vše potřebné už mám nakoupeno po e-shopech začínám to kompletovat. Je to větší makačka na bednu, než jsem čekal, ale o to větší radost budu mít, až to dokončím.

Rokio

Pro mě je potěšením hraní online RPG hry Vampire Fall Origine, dobrý pocit z poslaného finančního daru mámě (nad rámec mého pravidelného příspěvku do rodinného rozpočtu), procházka kolem dominant města Znojma a účast na anglických chatech a komunikačním webu Odpovědi.cz.

zjentek

Vzhledem k faktu, že veškeré prožitky jsou nejbáječnější ve fázi představ a toužení (po nich), zřejmě bude nejkomfortnější rozmazlovat se hlubokým odříkáním. A v tomto lidstvu zdárně napomáhá ekonomický systém, i přes své obří trhliny. (;

paul1

Sladkokyselé bonbony a občas zmrzlinový krém

nyjono

annas, to jako, že jste si oblečení na sebe kupovala jen v mládí?

led

Vtedy boli kvalitnejšie dlhotrvajúce predmety. Niektoré sa dokonca dedili z pokolenia na pokolenie
 🙂

led

annas, ak dobre rozumiem
pri odpočinku oblečená v šatách vo vani čítate knihu a chrumkáte horkú čokoládu… Pohoda! 🙂

led

annas
ps. ale neberiete si tam boty aby ste nepošrabali glazúru a kabelku?
Hovorí sa, že dáma má vždy pri sebe kabelku, tak dúfam, že ju máte aspoň ležérne položenú na okraji vane 😁

led

Kepler
Pohon bude samostatný (nožičky sa nemusia namáhať), alebo asistovaný (s povinnosťou šľapať, dobré na brucho)?
Držiaky na pivové fľaše máte? a ďalšie vymoženosti (napríklad hvezdársky ďalekohľad pre dlhé jazdy v noci)…

Malvína

Kepler – pecka, fandím ti. Obdivuji každého, který si umí něco sám sestrojit.