12kolemjdouc

Jaký je rozdil mezi ejakulaci a orgasmem?

Lze jej udrzet nekolik hodin nebo neco co dela stejne dobre. Mam pocit, ze vsechno krom toho je ztrata casu.

Nejlepší odpověď
quentos

Ejakulace (z latiny „vystříknutí“) je pouze vystříknutí semene z močové trubice, kdežto orgasmus je název pro onen blažený, nepopsatelný pocit, který tento akt doprovází. Ač jde obvykle jedno ruku v ruce s druhým, bohužel tomu tak není vždy. Lze ejakulovat i bez orgasmu.

Další odpovědi
Pepa25

Doplním quentose, že jde i naopak mít orgasmus bez ejakulace (např. u žen 😉

paul1

Ejakulace = výstřik, vyskytuje se i u některých žen.
Orgasmus – něco jako nirvána, blažený stav (z buddhismu)

zjentek

U mě žádnej!

Jinak podobný pocit mám a vlastně měl jsem už od školy a nevyplatilo se to. Krásná přítelkyně později stejně dala i těm které to nebavilo, jen studovali a později vydělali krupicu, takže raději dělej všechvno co je ztrátou času, aby ti nezůstal jen Pornhub a později nějaký mature a finito.

zjentek

Pětadváca, to máš dobré! Děláš i zvuky? (; D; D;