dust8

Rostou už v březnu nějaké houby?

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím jsem letos v únoru nic nenašel, i když by už měly růst. I březen bývá velice vhodný pro růst některých hub. Hlavně v této době by měla být příhodná doba pro růst některých druhů hlív a pro Jidášovo ucho. Pokud se ještě na čas ochladí, mohla by přijít další vlna penízovek.

Další odpovědi
elkon

Podle mykologů rostou houby celý rok. Záleží také, které jako amatéři známe.

Emefej

Ano, rostou.

paul1

Prý rostou po celý rok. Jidášovo ucho ještě spinká, v sobotu jsem kontroloval špalky z bazy, kde nám již několik let rostou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.