Můžu si v květináči na balkoně zasadit jabloň?

Mám rád japka toš sem si řek že bych kupil nějaký monster květináč, kopu hliny, semínka japlek a doma by mi rostly japka jak na zahradě.
Je to možné, proveditelné v paneláku na balkóně?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jiná odborná odpověď

http://www.no­vinky.cz/bydle­ni/zahrada/163814-sloupovite-jablone-se-mohou-pestovat-i-na-balkonech-v-kbelicich.html

Sloupové jsou krásné a jablka chutnají jak z normální jabloně. Mám ji v megakvětináči na terase 🙂

Další odpovědi
anonym

Ano bez problému

Akorát japkoň bych koupil raději už jako roubovaný stromek…
😉

marci1

Jiná odborná odpověď

Taky máš možnost vypěstovat si japkoň-bonsaj. 🙂

huxa

Ano bez problému

Zajisté, takto se dá pěstovat cokoliv (již tři roky mám nad PC v pokoji smrček v květináči). Jmenovitě u jabloní je najdeš pod pojmem zakrslá jabloň, třeba zde:
http://www.bakker-cz.com/produk­t/zakrsla-jablon/

Hamon

Ano bez problému

Můžeš ji zasadit třeba do náprstku. Týrání se vztahuje pouze na zvířata, takže ti v tom nikdo nemůže bránit.

Poklička

Ano bez problému

Cooldan456

Ano bez problému

Doplňuji:
:D :D :D :D

barunka4202

Ano bez problému

petra15

V paneláku na balkóne ti doporucuji trávit dovolenou. A kdyz se zeptají kdes byl, tak reknes : na Balkónii…:-) – pod japloní…

GM

Ahoj ZZZZZ, chci si také vysadit na balkón na jižní stranu sloupovou jabloň nebo hrušeň. Poraď mi prosím, co ce stromem v zimě? Obaluješ nějak květináč ochranou před vymrznutím nebo jinak stromek ochraňuješ?