Avatar uživatele
anonym

Rostou u vás borůvky???

Včera jsme byli na výletě ve Světlé nad Sázavou,jako dítě jsem v okolí Humpolce trávila prázdniny,s ba­bičkou jsme chodili na borůvky,byly pěkné,velké. Včera jsme s manželem vyrazili do lesa,borůvčí jsme našli a na něm úplně pidi borůvky…Jak je to u vás,rostou???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym před 5037 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

U nás jsou listnaté lesy, takže ne. Ale přijeli trhovci z Bruntálska a nabízeli krásné velké borůvky. Ráno v rozhlase právě sezonu borůvek připomínali, zmiňovali se o tom, že borůvky patří k našemu nejzdravějšímu ovoci, mají velký obsah minerálů. Borůvkové knedlíky – mňamka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Plzeň – sever – borůvčí na kilometry na všech stranách. Borůvky také, v lese je ale již moc horko a žena má strach že ji sežerou klíšťata.

p.s. „kvikal“ – vyraž na borůvky nad Vimperk
určitě nějaké najdeš. Ve Volyni jsem se narodil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Kropitko,tady ve Skotsku rostou jen v obchode,takove ty nedosladle.Ale s podivem jsem nasla boruvci obsypane-tady to nesbiraji,tak ija jsem to neotrhala-jen se pokochala pohledem.A s hou­bama je to to same,ale tem neodolam a skoti nade mnou vrti hlavou a boji se ze umru.Bavim se tim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

U nás na Jesenicku jsou v lesích velmi malé borůvky. My máme doma takový malý stromek borůvek. Předminulý rok na něm byly tak velké borůvky, že z toho přecházel zrak. A teď čím dál menší… Hrůza. Co to ta příroda jenom dělá?? ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
1popelka1

Moravskoslezské Beskydy hlásí málo, a navíc malých borůvek. Takže letos slabota ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

u nás ve Volyni (jižní čechy) jsem žádné neviděla, možná kdybych prolela každou píď tak možná. Na borůvky se těším když jezdím ke své babičce v Českém ráji – v místních lesích jsou dobré a velké (některé děti z toho mají letní brigádu, že sbírají a pap prodávají)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

V našém městě přímo ne ale 5 km od nás rostou vždy se domluvím se známou která na ně taky jezdí necháme ratolesti chlapům a jedeme si je spolu nasbírat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenni

u nás ve středních Čechách bohužel moc ne…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek