Lopusnik

Kde v okolí Brna rostou borůvky?

Odpovědi
beer

V okolí Brna pouze roztroušeně za kopcem Hády, v okolí Říčky, u přehrady atd. Na nějaký cílený sběr ve větším množstvím to ale není, muselo by se zajet dál na Vysočinu.
Zkušenost

www

Mimo uvedených lokalit bych zmínil ještě Útěchov, při houbaření jsem je našel v okolí také. Ale stejně tak, spíše jen na zpestření návštěvy lesa.

anonym

Chceš si natrhat ´vlastníma rukama´?
Vím – a občas tam chodím… Ale trhám jen ´z ruky do úst´ – a i to je zakázáno.
Takže nepovím…
😉
Nedejbože, abys česal ´hřebenem´.

kablik

borůvky no přece na Červenohorském sedle, pak na Šumavě a na Zelným rynku, neboli na zelňáku a taky na Moravským náměstí…