Kde najdu na Vysočině nejvíce borůvek?

Nejlepší odpověď
anonym

V lese na Humpolecku,Ko­šeticku,Ž´dár­sku…

Další odpovědi
hanulka11

myslím, že už budou po těch vedrech přezrálé stejně bych svoje místo neprozradila

Kanovka

borůvky přezrálé nejsou, ale je jich opravdu málo, letos i v lesech, kde jsou každý rok, tak nebyly, lidé jezdí i 30 km od domovů, aby si něco nasbírali, takže borůvky vlastně nejsou, teda u nás na Pelhřimovsku určitě ne, jedině snad někde u silnice si je koupit

arygnoc

nejsou.

Katusa

Jsou, ale jen někde, ale to už se rozkřiklo, nahrnuly se tam zájezdy lidí takže už tam taky nejsou… Zato je letos dost malin, tak co se letos vrhnout na ně? Je to rychlejší a zpracovávat se taky dají i třeba na marmelády, šťávy…