FlAsh_7

Rodiče mi „lezou“ do peněz. Co mám dělat?

Mají rodiče právo dítěti (je mi 16 let) brát peníze?

Nejlepší odpověď
Edison

Ano. Pořád za Tebe mají zodpovědnost.

Další odpovědi
anonym

zřejmě si dospěl k závěru že nejlepší způsob jak utratit velký balík peněz je iphone, herní konzole či motorka a rodičům se to nezamlouvá, hádám správně ? … hele počkej si dva roky a pak si kup co chceš – pokud na to budeš schopen vydělat, měj k rodičům a jejich zodpovědnosti za tebe alespoň toliko málo úcty abys do své plnoletosti bral jejich moudré rady trochu vážně 🙂

Edison

Ge0rge, já bych mírně doplnil: Nejprve, pokud žije s rodiči, měl by koukat taky přispět. Pokud má takovej balík, tak by to měla být naprostá samozřejmost bez ohledu na věk! A mělo by to být v podstatě to první, o co by se měl starat.

quentos

„peňez“? To jako vážně?