qwert7

Poradíte, co všechno mám doložit zaměsnavateli k ročnímu zúčtování mezd za rok 2019?

Dobrý den,
potřeboval bych poradit, co vše mám doložit nynějšímu zaměstnavateli z loňského roku. Začátkem roku 2019 jsem byl veden na ÚP s podporou. Poté jsem si našel zaměstnání, které jsem ale opustil a odcestoval na 4 měsíce do ciziny. Po tuto dobu jsem si platit zdravotní pojištění. Po návratu jsem si našel opět zaměstnání, ale nebavilo mne to tam a znovu jsem vycestoval. Prosím o informace, jaké dokumenty mám nynějšímu zaměstnavateli doložit k ročnímu zúčtování mezd. Zda mám doložit potvrzení o zdanitelných příjmech, z úřadu práce nějaké potvrzení, ale co to období bez práce ? Děkuji mnohokrát

Roční zúčtování mezd

Nejlepší odpověď
annas

Nejlepší je zeptat se přímo u zaměstnavatele, který vám bude dělat roční zúčtování.

Připravte si všechny doklady, které máte a osobně je předejte účetní. Určitě vám řekne, zda jsou doklady dostačující, nebo zda potřebujete víc.