Kryšpín

Režistér Petr Zelenka to přehnal, neb je tam 10% pravdy?

Kapitalismus amerického a asijského typu může naši civilzaci zahubit. Ignorace klimatologů, zboží je povýšeno na něco posvátného je to možné-
Vysílá se na stanici HBO, je to rozhovor s jmenovaným v pražské kavárně na Letné autor Tomáš Máca, nýní to naběhlo i na Centrumu.

Nejlepší odpověď
Edison

Naše pidlivizace se zahubí ať už s kapitalismem, nebo bez něj… Intenzivně na tom pracujeme a je to znát už teď.

Další odpovědi
Kepler

Nemám tušení, o čem je slovo. Příště dej odkaz na to, co tě tak moc zaujalo.