BeruškaSedm.

Řezání zapesti – co z toho maji?

Novy trend v naši třídě (myslím,ze nejen v naši) je řezání zápěstí. Většinou se řežou ti,co maji nějaké problemy-prej jim to pomaha,ale jak jim to muže pomoct od problému? Ale jsou i takoví,co se řežou aby byli in a mohli machrovat..

Nejlepší odpověď
marci1

Jsou to psychické problémy. Je to velká a nebezpečná hloupost – ubližovat si.
„Sebepoškozování (neboli automutilace) je záměrné a opakované ubližování si ve snaze vypořádat se s nepříjemnými duševními stavy. Projevuje se zraňováním vlastního těla a je signálem vážného psychického problému, jenž postižený nedokáže zvládnout jiným způsobem.“ ☹

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Se­bepo%C5%A1kozov%C3%A1n%C­3%AD

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Patří to k hlouposti. Buďto se snaží se být zajímaví, nebo drsní. Nejpravděpodobnější je obojí. Neboj, určitě je to časem přejde.
Doplňuji:
Ano, marci1 má taky pravdu, může se jednat také o psychické problémy.

zzzzz

Jsou to debilové co na sebe nedokážou upozornit jinak. Není to IN, je to zoufalost zakomlexovaných jedinců:-(((
Doplňuji:
Také souhlasím s Marci, ale už pro ni nemám palec, ta nemoc to je jen u malého %, ve většině případů je to neschopnost prosadit se:-(((

Nevíteto?

Nedává jim to nic. Je to duševní choroba. Co ti může dát duševní choroba? Možná se jim uleví, potřebují se potrestat, nenávidí se… :,–( Taky existují tací co to dělají z nudy, nebo aby byli cool, ale ty fakt hoooodně nechápu…