led

Retroaktívna činnosť. Je správne, aby užívateľ odstránil už uzamknutú otázku?

Toto je názorová otázka.
„stratená otázka:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nektere-otazky-ziji-dele-nez-jine
admin odstránil závadnú diskusiu, otázku ponechal. Kto uzamkol otázku, či admin, alebo užívateľka s určením nominácie, neviem, ale po niekoľkých hodinách otázka bola odstránená
Súhlasíte s takým spôsobom? Nie je týmto spôsobom navodený zárodok "anarchie“ na tejto stránke? Veď to by potom mohol každý strieborný a zlatý toto urobiť, aby niekomu uškodil.
Doplňuji:
Ano, prekvapilo ma, že niekto odstránil cudziu uzavretú otázku.
Necerím, že to bol admin, kedˇže odstránil len diskusiu, ale otázku nechal. ontola to nemohla, nemá ešte dosť bodov.
Ale tento problém nie je len pri tejto otázke, ale záhadne začali miznúť staršie, aj niekoľkoročné otázky. v tomto má Drap veľkú pravdu:"Všiml jsem si, že občas jsou smazány i některé starší otázky, naprosto nezávadné zřejmě jen z těch důvodů, aby byl snížen počet udělených bodů u některých osob. Je to podlé a neomluvitelné. "
Je to podlé a neomluvitelné!

Nejlepší odpověď
annas

Domnívám se, že šlo o dotaz na uzavírání otázek. Vložila jste vyčerpávající vysvětlení s odkazy.

Otázku uzavřel admin, zřejmě když smazal diskuzi Takže by ji odstranil hned. . Ráno jsem otázku ještě viděla.

Domnívám se, že otázku někdo smazal kvůli vaší poznámce o vložení urážlivého příspěvku., v němž šlo o manipulaci s fakty a llživé informace.

Je zde zvykem, že se vkládají zkreslené či upravené informace, aby se odvedla pozornost od jiných praktik.

Šlo o záměr, takže je to podlé. Okolnosti člověka neutávářejí, ale pouze ukazují, jaký je.

Další odpovědi
briketka10

je tu nějakej FÍZL který maže otázky, aby
jsme chválně přicházely o body a ON se
nám směje spoza rohu nepozorovaně a
kuje pomstu a říká si VY bídníci JÁ vám
ukážu VY na mě nepřijdete !!
Doplňuji:
no jo ontolo

teď, ale s tebe mluví trochu nenávist,
tak prosím nepiš nic o kodexu neopič
se, jako ocko prosím tě o to ano, je to
zvlášť od tebe si myslím dost divný co
viď ??

Drap

Bohužel nevím o jakou otázku se jedná, ale může to být opět prosazování osobních zájmů některých jednotlivců či skupin. Všiml jsem si, že občas jsou smazány i některé starší otázky, naprosto nezávadné zřejmě jen z těch důvodů, aby byl snížen počet udělených bodů u některých osob. Je to podlé a neomluvitelné. Bohužel, taková je realita.

johana 56

S odstraňováním uzamčených otázek uživatelem nesouhlasím,ne­považuji postup za správný a korektní vůči těm,kteří se snažili pomoci.Pokud administrátor odstraní samotnou diskuzi,příspěvky odpovídajících by měly zůstat.Tento případ skutečně není ojedinělý,po smazání diskuzí mizí později také otázky.

Čas od času se jakoby záměrně ojeví „upozornění“ na věci dávno ojasněné,přesto neustále zkreslované.Nějak se mně nedaří pochopit,komu a za jakým účelem má sloužit poškozování ostatních,nebo zda mají být pomalu ale cíleně zapomenuta jiná,závažnější porušení pravidel.

gagaga

Informace od Administrátora serveru:
… došlo k převedení některých příspěvků z profilu Kerberus pod annas (v té době neaktivní profil). Příspěvky byly ověřeny podle přístupových logů a technických informací tak aby byly přiřazeny správně. Nejde tedy o chybu, ale důsledek přesunu a rozhodně se nejedná o porušení pravidel ze strany uživatelky annas nebo Kerberus (vše bylo provedeno provozovatelem serveru). Naopak vnímáme negativně některé příspěvky zde v otázce a diskuzi, které vytvářejí nevraživou atmosféru osočováním a napadáním ostatních. Prosím zdržte se podobného jednání, budeme je považovat za porušení kodexu.
Děkuji
Admin Odpovědi.czI

led

Túto odpoveď treba zarámovať.

annas

Děkuji těm, kteří mají vlastnost – schopnost být člověkem. 🙂

anonym

A komu tady děkuješ? Tomu svému Bratrstvu kočičí pracky?
Je úplně jedno, jestli jsi podváděla jako Kerberus nebo annas a jak se ti povedlo se hodnotit. Někdo jako ty, který chorobně lpí na pozici
v této obskurní poradně asi ani nepochopí
o čem to celé je. Těch několik tvých nesoudných příznivců to také nepochopilo. Tobě dělají medvědí službu a u lidí, kteří nežijí jen virtuálním světem a nejsou na něm závislí tvoje aktivity jsou úplně šumák…Tady na této poradně není člověk nikdo, ani ty.

led

Ontola, prečo sa rozčuľujete, keď „Tady na této poradně není člověk nikdo“. Veď ak, niekoho nemáte radi, neávidíte , hádate sa, alebo aj naopak, znamená len jedno:
uznávate ho za človeka!
Hádať so s nečlovekom, nie je to pod vašu úroveň?

gagaga

noo, na to, ze bohemika vzdycky napise, ze uz se do diskuze vracet nebude, a pak jeste prijde vyplivat zbytky jedovatych slin..na to jsem si uz zvykla :)
…ale na to, ze neuzna ani odpoved adminku, ze je v tom an. nevinne, na to si asi nezvyknu :)

jestli bohemiko i " z venci " vypadate j
tak jako " uvnitr " , tak muzete zacit chodit strasit deti :))

vy jste se sama sebe i s pudlem dobodovala 7 t. body , ale o tom porad nejak mlcite :)

dokonce jste to uz zkousela i u ontoly..
ale adminkove si uz davaji jiste pozor na vasi a dr. ip adresu :p

z toho jste tak nervozni ? ze uz vam nejde podvadet ?
vidite na an., ze to jde i bez uchylnych podvodnych bodovani

vy jste si vzala priklad z dr. a ocky a jak je videt,slapla jste hodne vedle ..:(
rovny rovneho si hleda, krivy kriveho uz nasel ( a )
:)

  • iv-

led

ontola, vaša otázka, je vrátená späť a odomknutá.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nektere-otazky-ziji-dele-nez-jine

arygnoc

ešte by ste mohli poprosiť o odomknutie diskusie u otázky petry, ako tam pohoreli s jej priateľom, keď ich nečakane navštívili rodičia.

tá diskusia bola zaujímavejšia ako otázka.

;)

gagaga

unikly me nejake flicky ? :)
ja cetla otazku peti a pak jsem asi " ze zavisti " usnula
;(

  • iv-

gagaga

unikly me nejake flicky ? :)
ja cetla otazku peti a pak jsem asi " ze zavisti " usnula
;(

  • iv-

gagaga

hned se potvrdilo, jak se " z flicku " nervozni !
ze jsem klikala hned dvakrat :))

led

Ľudia zaslepení závisťou a nenávisťou, hádzajúci si svojim konaním klacky pod nohy, v snahe ublížiť iným, zriedkakedy sa dočkaju svojej Nirvány.
Akoby som videla dvojtváreho Janusa. Na jednej strane ontola hrdinne kráčajúca do Hádesovho kráľovstva, aby na svet priniesla dôkazy z minulosti. No vrátila sa bohemica s dôkazmi, čo vo svete ľudí v klbko zmijí zmenili sa, prskajúc svoj jed do diaľky.
Ktorá tvár tu koná zlo a ktorá tvár tu radí iným? Je to jedna a či dve? Maska klauna, míma máva niekedy tvár nalíčenú jak jedno líce radosťou žiari, druhé však zlobou srší. Ktorou tvárou obrátená k nám je dnes ontola svätá? Tá, Medúza, čo krátkou odpoveďou, urážajúcou iných, bez priamej odpovedi k meritu veci, vytvorila vodopád zloby a nenávisti. " trpí zřejmě poruchou nickové identity. „
ontola, odvolávate sa na kodex "Negativní chování
Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.
Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.“
vaša odpoveď nemajúca nič spoločné s otázkou ale sršiaca nenávisťou ku konkrétnej užívateľke (perličky z vašej odpovede: „Ano, starší několikaleté otázky mizí. Je zvláštní, že mizí ty, kde si boduje annas vlastní odpovědi annas. … To jen annas trpí zřejmě poruchou nickové identity.“) a axlovské" pátranie v histórii, to je v súlade s kódexom? Má niečo spoločné s položenou otázkou, alebo si len ventilujete prebytok vnútorného tlaku. Nebuďte papinov hrniec, to súhlasím, ale svoj pretlak využite k pohonu mysle.
ontola,
než budete rýchle reagovať, urobte to, čo mi už jeden užívateľ vyčítal, citujem:
„nad odpověďmi led musím přemýšlet“

briketka10

ontolo

psala jsi tu o nějakém dobodování
mám též otázku, nevíš o tom, kdo
by mohl udělovat body na profil
co je deaktivovaný, odpovědi jsou
vlastně skryté pod anonymem, ale
asi tuším, že „chytré mozky“ poznají
nick a hned ten bodík šoupnou tam
kam je ho třeba žejo nepodezírám
nikoho, ale, když už padaj jména

palečky přibejvaj pomalu, ale jistě :)
ocko
ZlatýZlatý
Bodů: 25218
Odpovědí: 6858

arygnoc

holky, do seba!

a chcelo by to v bahne, nech sa na čo dívať.

;)

troška vážne:

už som sa prestal podivovať nad praktikami, ktoré tu panujú.
a divím sa, že vás ešte baví sa kvôli tomu srdiť – ja som už rezignoval, utvoril som si o pár ľuďoch názor a keď treba, pekne im ho aj poviem.

občas si aj ja vypočujem svoje, ale tak to má byť – čo človek, to iný názor.
takže – radšej sa vrhnite do toho bahna, nech to má šmrnc.
a po sprche si dajte spolu kafe či panáka a tým to končí.

gagaga

:)

led

Diskutujúce dámy, popremýšľajte najprv, než napíšete.
Diskusia sa začína uberať záporným smerom, mimo témy otázky.
Otázka je o inom, nie o vzájomnom urážaní!

gagaga

ja se omlouvam, ale precetla jsem pozde ;(
Vam se led ale opravdu omlouvam a i se stydim :(
prominte
Vas tady mam jako cistounkou studanku ..

  • iv-

briketka10

teď ale nevěřím svým očím
co z tebe vypadlo mám se
smát, nebo brečet jsi, tak
hloupá, nebo podlá ??

gagaga

nebo oboji ?? :)

  • iv-

briketka10

ontolo

otázky může nahlásit každý zde
na této poradně..

ke4n toto dělá běžně a velmi rád
jiní uživatelé také zlato ani stříbro
mít nemusí, tak nemluv o nějaké
„logice“ to je též urážka nás všech..
jakoby nikdo z nich neměl mozek !

anonym

briketko,
když na jiném místě této diskuze přiznáváš, že nevíš vůbec o co jde, tak raději nepoučuj! Přítomnost mozku se nejlépe projeví, když se kdokoliv nevyjadřuje k čemukoliv, ačkoliv nemá co říci, jen když se ozve!
To, že může otázku kdokoliv nahlásit, to tady ví snad každý , kdo umí číst pravidla. Proč jsem já nenahlásila vlastní otázku,
ve které se pozastavuji nad „protekcí“ některých uživatelů,
to snad pochopíš. Asi i pochopíš, komu tak asi mohla vadit.
N

gagaga

tak za tuhle vetu bych dala bohemice ( nebo ontole ) nebo jak si ted rika nobelovku :
pise :
Přítomnost mozku se nejlépe projeví, když se kdokoliv nevyjadřuje k čemukoliv, ačkoliv nemá co říci, jen když se ozve!

:)
ja jsem potrefena husa..nekdo holt je i bez ty potrefeny :)

zapskost, zakernost, zlomyslnost, pomstychtivost a blbost holt nekomu neni cizi :)

  • iv – 1 – 100

briketka10

  • iv-

ocko i Dr. tu nejsou a já nevím, jestli
mám vlčí mhu, jako v ňáký pohádce,
jak se proměňujou princezny a naopak,
tak asi takhle já si teď připadám, když
píše ontola bývalá Bohemica, protože
se strašně překabátila a basta fidli !!

briketka10

ontolo
o mozku mluvíš jen ty a urážíš uživatele,
proč tady pak píšeš o kodexu, který znají
snad všichni tady to není poučování ??

anonym

Nebuď vztahovačná!
Nemám zapotřebí někoho urážet, natož tebe!
Zkus si všechno znovu přečíst (a pomaleji) třeba to pochopíš.

briketka10

asi už ne, seš jako ocko
máš její názory úplně v
krvi zažraný i v mozku a
já je nesdílím bane :(

gagaga

vzdyt to byla briketko jejich trojka..jen si vzpomente , jak tady byli " oblibeni " :)
a co je tri spojovalo ..
??
u ontoly je to ted jeji posledni krec…jeste cekam, kdy napise nejaky posledni jed ..jako to udelala ocko a pak se bude divit, ze ji zabasnou adminkove taky ..

pak posle nekoho s 30 body, aby se zeptal kde je .., a zjisti, ze mu ani nikdo neodpovi :)

( to je jako kdyby nekdo hledal me ) :)

  • iv-

briketka10

nechápu proč je tak sprostá ??

anonym

Nejsem příznivcem velkých polemik,raději se držím zpátky.Paní Annas si velice vážím,její profesionalita je obdivuhodná a ukazuje pravý smysl těchto stránek. Tohle před určitou dobou napsala paní,které si vážím stejně jako annas.Všimly jste si holky,že kdyby se ptal kdokoliv na cokoliv,jistí lidé jsou přesvědčeni o tom,že za vše může právě ona?Jak ubohé..Briket­ko,klíd!!!Nes­tojí za to.

gagaga

ja si ted " v klidu " precetla " odpoved " ontoly..doporucuji to vsem..pomalu a v klidu

a o cem ( o kom " to " co svedci ?

je v tom skryte nejake " poselstvi " .. ?

odpoved podle me ukazuje jen na charakter "odpovidajici " ..

ono to " spineni " an., vzdycky dopadne tak, ze ziska jeste vic priznivcu nez ma ..a za jeji odpovedi a pravem

ja si o tom drive psala s adminy..o tom, ze v jednom, nebo ve dvou pripadech selhal jejich pocitacovy system a stala se chyba ..ty 2 body " navic "an. uz byly smazany …

:)

  • iv-

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

gagaga

bohemiko, timhle celym..ukazujete ne na annas, ktera za to opravdu nemuze..jak pisu jeste pod timhle prispevkem..ale ukazujete ( odhalujete ) sama sebe ..

proc sem nedate tisice an. odpovedi, kde odpovedela spravne ? :)

a to, kolik odkazu jste sem ted dala, ..kolik vam to s Dr. zabralo casu ??
ja si to osobne nedovedu predsavit..nebo to mate z vaseho archivu ?? to by bylo snad jeste horsi :)

vy sama jste mela 8 t. bodu od sama samotne , Dr. a ocko..jako bohemika..o tom ale nejak zahadne neustale mlcite ..pamatujete, ze vam ani nikdo nepral " ke zlatu " ?
protoze vsichni vedeli, ze by jste poctivosti nebyla v te dobe ani stribrna

Vy uz se sem vracet nechcete .? :)

  • iv-

gagaga

tak pocitac selhal ve 20 ..no .. :)
ja pisu to, co me napsali drive adminkove ..o selhani pocitace
ale myslim, ze tech 20 se v tech jejich asi 200 t., nebo kolik ztrati :)

vy tolik bohemiko nezaviddte..piste priste radeji o tech statisicicch, co si pravem an. zaslouzi ..a uvidite, ze se vam bude i lepe zit..
at jste zapska z jakehokoliv duvodu ..jen to na zkouzku " zkuste "

  • iv-

briketka10

ontolo
to se stalo tím, že se změnil
nick Kerberus na annas !!
u některých odpovědí se to
projevilo, jakože se sama
boduje, ale že sis dala tu
práci klobouk dolů :)

briketka10

protože Kerberus a annas
byly dvě rozdílné osoby a
jedna skončila tady si je
furt někdo plete s jednou !!

briketka10

  • iv- a jami + ostatní lidičky

všimli jste si, mě je to podezřelý,
ale, jak ontola, tak i ocko si mě
vybraly ve své diskuzi na porážku :)

přitom nesouhlas dávaj i ostatní a
hádku nezačnu, jen bráním ostatní !!
jsem v roli mučedníka či co ??
ale, jak si myslí ontola, tak
vztahovačná jistě nejsem to
je nejspíš ona stejně tak, jako
byla ocko a Dr.Axl, když jim
nevyšlo to co chtěli..

gagaga

briketko, ja to mam tak ( nevim, jestli jste si vy vsimla ) :) , ale " bojuji " vzdy jen za druhe, nikdy ne sama za sebe ..
me se nic takoveho ani netotyka, jsem nejaka splachovaci, nebo to neni nic – " co by me melo nejak rozhodit " :)
ja naopak nechapu, ze to vubec nekoho rozhodit muze :)
nenechte se ani vy rozhodit .vzdyt jsou to uplny blbinky ..nekdy ..
:)

  • iv-

briketka10

  • iv-

všimla a rozhodit se nenechám díky :))

anonym

Odstraněna byla moje oprávněná otázka! Dnes v poledne jsem dostala toto vyrozumění:

„Odpovědi.cz“ (info@odpovedi.cz)
Odpovědi.cz: Smazana otazka
Dnes 9. 3. 2014, 11:56:25

g
Vaše otázka: Proč některé otázky „žijí“ déle než jiné?

Otázka uživatele zjevtek (zvířata-psi- patela feny) byla doplněna po 16 dnech, což nebývalo úplně obvyklé…

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

Je logické (pro většinu uživatelů s mozkem), že já nemám „mazací“ oprávnění .

Navíc nebylo v mém zájmu odstraňovat tuto otázku, která poukazovala
na nekalé praktiky a nešvary této poradny.
Konečné odstranění otázky má právo jenom admin.
Ty, led (nebo Led nebo život ?) bys měla svoje dotazy směřovat k adminovi v souladu s pravidly a domnělou anarchii tady sama nevyvolávat.
Podobná otázka, která byla smazána, se vyskytovala několikrát už
od počátku poradny, takže není nic divného, že se uživatelé pozastavují nad „podivnostmi“ této poradny.
Diskuze byla odstraněna adminem jako závadná, pravděpodobně kvůli osobním útokům, kterých jsem ale já nedopustila, takže mi diskuze nikterak nevadila. Připomínám, že ani loňské vulgarity, oplzlosti a odcénnosti uživatele zjentek proti mému tehdejšímu nicku Bohemica, jsem neodstraňovala, přestože jsem k tomu jako „zlatá“ měla oprávnění. Je každého vizitkou jeho způsob vyjadřování. Jeho (zjentek) příspěvky mám ale uložené…Ani v diskuzi ovšem nelze porušovat pravidla této poradny.
Chci připomenout výňatek z Kodexu uživatele:

Negativní chování
Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.
Použtí nenávistné řeči, chvástání se a popuzování
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů.
Chatování nebo podobné porušování formátu otázka → odpověď
Odpovědi.cz je komunita pro pokládání otázek a odpovědí, NE internetový chat. Pokud příspěvek není otázka nebo odpověď, nemá zde co dělat. Pokud hledáte místo pro diskuzi a chatování, zkuste jiné internetové servery.
Vulgarismy a obscénnost
Protože jsou Odpovědi.cz veřejně přístupnou službou, vulgární a sexuálně explicitní jazyk není přípustný. Zároveň nejsou vítány urážky, agrese, osočování a obecně závadné příspěvky.

led

Otázku som smerovala na užívateľov, zaujíma ma ich názor. Mám riadne užívateľské právo sa opýtať na názor iných užívateľov, to nie je proti kodexu.
S vašou citáciou kodexu plne súhlasím, len sa ho snažte aj dodržovať.
Máte pocit, že znenie mojej otázky porušuje kodex? V čom? Prosím konkrétne. Veď aj mňa prekvapila tá drzosť odstránenia vašej otázky, čo vy ste ako pokročilý uživateľ priamo nemohli skryť otázku, jedine nahlásením požiadať admina o súhlas a následné odstránenie.

led

ontola, než budete rýchle reagovať, urobte to, čo mi už jeden užívateľ vyčítal, citujem:
„nad odpověďmi led musím přemýšlet“

arygnoc

to sa tu robí bežne, led, divím sa, že sa divíte.

;)

ani tejto >názorovej otázke< nedávam dlhú životnosť.
mať názor tu nie je žiadúce.

annas

Nejde o názory. Led vysvětlila, kdy se uzavírá otázka. Jenže šlo o jiné důvody pro smazání otázky. 🙂

arygnoc

uzavretú otázku „pre starobu“ admin môže odomknúť. stačí mu napísať.

sám som tak raz učinil.

;)

gagaga

pred chvili mi psala an., ze uz sama zadala odpoledne o vraceni, ale ze nevi, jestli topujde ..
( snad me nezabije, ze to tady pisu )

  • iv-

briketka10

led
já tu otázku nečetla o co šlo
pamatuješ si ji prosím napiš..

led

Žiaľ, na rozdiel od mnohých, nie som archivárom odpovědí. Nájdu sa tu ľudia, ktorí si všetko archivujú a občas vyťahujú.
Niekedy som zvedavá staršie otázky a už sa len divím. Ja totiž čerpám aj zo starších otázok podľa aktuálnej potreby informácie, rady, odkazy a len sa tíško divím. Pamäť hovorí, ano o tom sa hovorilo, ale realita tvrdí opak. Preto aj odstránenie otázky ontoly ma prokvapilo.

briketka10

dík je to divný Hmm..