Proč některé otázky „žijí“ déle než jiné?

Otázka uživatele zjevtek (zvířata-psi- patela feny) byla doplněna po 16 dnech, což nebývalo úplně obvyklé…

Nejlepší odpověď
led

Otázky i odpovede je možné doplnať, pokiaľ otázka nie je uzamknutá. Uzamknutie je buď
1 – priamo užívateľom
2 – pokiaľ do pravidlami stanoveného termínu po poslednom príspevku – doplnenie otázky, alebo novej odpovede – sa s otázkou „nehýbe“ (diskusia žije samostatným životom aj po uzamknutí otázky) sa otázka automaticky zamyká.
Preto niektoré otázky „žijú“ kratšie a niektoré dlhšie.

Pokiaľ ide o rozšírenie otázky:
Nikde nie je určené, kedy užívateľ „už nesmie“ doplniť svoj príspevok pred uzamknutím otázky. Je to len na jeho rozhodnutí. Ak by doplnil svoju otázku poslednú minútu pred jej uzamknutím, lehota k uzamknutiu sa automaticky predĺži o pravidlami stanovený počet dní.
Aký je ten pravidlami stanovený termín?
Citujem Dr.Axla: „Starší otázky po čase (nejpozději do 30 dnů) pak uzamykají admini v rámci svého provozního dohledu.“
http://www.od­povede.sk/otaz­ky/preco-skoro-vsetky-otazky-su-uzamknute-d
Z citácie jasne vidíme že užívateľ zjentek dodržal pravidlami stanovený termín.
Uvedomme si všetci:
To, že niečo nie je obvyklé, neznamená, že to musí byť nesprávné.
Práve neobvyklosti ženú život dopredu.
Doplňuji:
Skôr veľmi neobvyklé sa mi zdá dnešné (to jest 1327 dní po uzamknutí otázky) vloženie urážlivého príspevku v diskusii otázky uzamknutej pred 1327 dňami:
„ontola
Moooc pěkně jsi to sem vetkla annas! …“
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uzamceni-otazky#discussion

Další odpovědi
zjentek

to máš jako s lidmi, tam to platí taky ..a ty budeš jedna z těch krátkejch, když mi budeš říkat zjevtek, plantalo :o

zzzzz

Ontolo, nejsem si tím jistá, ale myslím si, že ta lhůta začíná běžet od posledního příspěvku, teda vlastně od předposledního.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.