Nela56

Lze zde odstranit vlastní otázku ?

Nejlepší odpověď
annas

Zatím máte málo bodů, takže otázku nemůžete odstranit.

Jedině požádat admina, nebo někoho zlatého či stříbrného, aby vaši otázku skryl. – zmízí hned.

Ale dotyčný by měl zatrhnout poslední možnost v důvodu nahlášení a napsat adminovi v mailu, že jde o váš požadavek, případně doložit žádostí z IP. Jinak by se mohlo stát, že admin otázku vrátí, pokud není nějak závadná.

Další odpovědi
Mr. Marek

Když jsem se koukal u sebe, tak to nešlo. Asi to uživatelé sami udělat nemohou.

Mc Merkurion

… lze nahlásit jakoukoli odpověď, diskuzi a otázku, což znamená: i vlastní … pouze po nahlášení zlatých a stříbrných je otázka okamžitě skryta (většinou navždy, jinak se objeví v propadlišti dějin) …

zjentek

Jak kdo. Jako ostatně všude, i zde jsou tací, kteří mohou VŠECHNO.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nela56

Aha, děkuji a omlouvám se, zda už tady takové otázky položeny byly.

Nela56

@Mc Merkurion : Opravdu, to jsem netušila, takže když mi zde nahlásí dotaz zlatý, nebo stříbrný, tak se automaticky smaže bez toho, aniž by to někdo zkontroloval a posoudil, zda otázka opravdu porušuje pravidla ?

led

Nie. Zmazať môže len administrátor, ktorý kontroluje oprávnenosť nahlásenia a jedine on rozhodne, či ju zmaže, alebo vráti.
Nahlásenie strieborným a zlatým užívateľom otázku skryje, nezmaže.

Takže, ak máte pocit, že vaša otázka, odpoveď bola „zmazaná“ neoprávnene, napíšte adminovi (adresa je dole v kontaktoch) a on uváži a rozhodne o vašej žiadosti.

Poznámka, kto si prečíta pravidlá stránky, vie aj bez pýtania, nehovoriac, že takáto otázka sa tu objavuje každý rok viackrát. A viac krát sa na ňu aj odpovedá (väčšinou tí istí).

marci1

Po nahlášení stříbrného nebo zlatého uživatele se nahlášený závadný obsah (otázka) automaticky nezobrazuje. Admin rozhodne, jestli je obsah otázky závadný a zůstane smazán, v případě že není, vrátí otázku zpět. 🙂
https://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Mc Merkurion

… ne, je skryta, než ji posoudí admin, a když ji vrátí, tak na původní místo …