blackgirl

Řekli byste ano své, svému milé, milému po čtyřech měsících vašeho vztahu?

Přítel moji kamarádky, ji chce požádat o ruku teprve po čtyřech měsících vztahů. Podle mě je to úplný nesmysl.. Vždyť po čtyřech měsících se partneři pořádně neznají..

Odpovědi
Edison

To mi připomělo:
„Myslíš, že je brzo mít dítě po 4 měsících známosti?“,
„Jestli myslíš narozené, tak docela jo…“
Přeber si to jak chceš.

ivzez

Myslím, že nikomu nepřísluší hodnotit vztah někoho jiného.

Jestli se kamarádčin partner domnívá, že je vhodný čas ji požádat o ruku,
je to jeho a její věc. Navíc žádost o ruku neznamená, že se vezmou během
několika dalších týdnů. Termín mohou naplánovat na později.
__

Na otázku neumím odpovědět → záleželo by na partnerovi i na vztahu.

Kryšpín

Pokud má slušné konto příp. zazobaného taťuldu jdu do toho

pizlicka

Ano. já byla požádána po třech měsících, a řekla jsem ANO. Uznávám,je to pěkná blbost.