Realitní makléř – živnostenský list?

Jaký máte na to názor, zkušenost? Vyplatí se pracovat na ŽL?

Odpovědi
anonym

V současné době je realitní trh v těžkém útlumu, takže i zavedení a zkušení makléři mají problém se vůbec uživit (a shání kšefty co se dá). Takže ne.
Na druhou stranu, jako doplňkový příjem (nikoli hlavní) – když se něco namane (ale tak, abys nemusel platit paušály i když nic nevyděláš). Takže proč ne?
Pokud už živnosťák na zprostředkování máš, klidně si přidej i reality. pokud by sis živnost měl teprve založit – nestojí to kvůli realitám nyní za to.