Surya

Pustí nás na film ‚Joker‘, když nám je 15?

Ahoj, s kamarádkama bychom rády zašly do kina na nového Jokera, ale nevíme, jestli nás tam pustí. Je nám všem 15 ale četla jsem, že když je film R-rated, tak by tak s námi musel jít dospělák. Jak to je? Díky

Odpovědi
seraphico

Jestli vás pustí, záleží na uvaděči. Každý k tomu bude přistupovat jinak. Taktéž záleží na tom, na kolik let ve skutečnosti vypadáte. Já bych to risknul, ale snažil bych se vypadat alespoň na těch osmnáct :)