Shady

půjdete k volbám?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
ahold

ano

Doplňuji:
Nejít volit je pro mně vyjádření spokojenosti se současným stavem. A to já tedy rozhodně nejsem.

Další odpovědi
Melkor

ano

Doplňuji:
A budu volit někoho, kdo chce ven z EU. Měl by to tak udělat celý národ, než nad námi bude mít EU absolutní moc.

breja

ano

Určitě,i vím koho budu volit

www

ne

Všichni jsou stejní lháři. Jedině, kdyby kandidoval Křemílek s Vochomůrkou, nebo třeba Rákosníček, šel bych 😁
Cestu nejmenšího zla se mně už volit nechce.

brillant

ještě nevím

NikkiD

ano

zzzzz

ano

Ano, chodím vždy.
Je zvláštní, že když slyším lidi nadávat na politiku a zeptám se jich, zda chodí k volbám, tak odpoví že ne. Nechápu proč nadávají. Člověk by tohoto svého práva měl vždy využít.

AJICEK

ne

ivzez

ano