Marty Koller

Puberta, nebo deprese?

Když si vaše dítě dělá starosti kvůli své lásce, má sklony k sebevraždě, sebepoškuzuje se, je pořád nervózní, bez energie mluvíte na něj a on vás nevnímá, chová se podivně pořád jen brečí a má hrozné úzkostné stavy o tom, že umírá, je puberta, nebo deprese? Co to znamená, že chce každý den páchat sebevraždu kvůli prkotinám a špatnému dnu?

Odpovědi
dubraro

To jsou vcelku běžné průvodní znaky dospívání.

Rokio

To už podle mě není puberta. To hraničí s depresí.

Sebepoškozování a sklony k sebevraždě nejsou OK.

bára xx

Myslím že každý tohle někdy zažil “depky” kvůli lásce. Ale sebepoškozování a myšlenky na sebevraždu v pohodě nejsou. Takže lepší navštívit psychologa.