Avatar uživatele
hanysicek

První pomoc při nachlazení – rady:-)

Ahoj, něco na mě leze. Potím se, jsem celkem unavená. Takový ten pocit, že víte že za 2 dny budete vyřízení. Nemáte nějaký osvědčený rady, co pomůže, aby zítra bylo líp?:-) Děkuuujiii

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, rynek878, Vlk-Gabriela před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít i další odpovědi, třeba si některou radu z nich vyberete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=nachlazen%C3%AD&sa­=Vyhledat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

teplý čaj a postel s doprovodem televize/rádia, poř. notebooku/table­tu/smartphonu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Teplo,horké nápoje a peřina.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

2 acylpyriny,vit­.C,teplý čaj a zabalit se do deky,pod peřinu a vypotit!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

Tak na tyhle věci zabírá Aspirin, já osobně tedy používám Tabletky „Trigrip“. Po zapití už je mi líp a dokonce se i uzdravím, tedy pokud to teprv začíná. Jinak horký čaj s citrónem a medem, nejlépe vymačkat celý citron. Zalézt do postele a potit se, potit se a potit se 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Já s tím bojuji přes půl roku (proto taky jsem dost často na odpovědích – dřepět u PC mne tak neničí jakobýt v práci). Takže věřte, že je to jen obyčejné nachlazení, ne nějaká potvora na kterou doktoři nemohou přijít kde schovaná a proč se jí nezbavím natrvalo, jen utlumím na několik týdnů.
tedy, ještě jsem nezkusil rum a podobné léčení. Asi o Vánocích – pokud zas nedostanu kvanta prášků, začnu s lidovou českomoravskou medicínou. Třeba potom všechny dárky uvidím dvakrát a budu mít tak dvojnásobnou radost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vlk-Gabriela

Ještě žiji a také dýchám, ale činím přesně obráceně než je všeobecně doporučováno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Taky bych teda byla ráda za rady, jak zatočit s nachlazením. A nejlépe teda na dlouho dobu, vlastně napořád. Nevím, snad že by posílení imunity…?

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, dívej, my jsme doma s nachlazením bojovali jako blázni. Kupovali jsme ovoce (a to je teda drahá sranda), pak jsme pili právě i čaje s medem a citronem, samozřejmě jsme zkoušeli babské rady (jo, ty pomohly léčit, ale imunitu neposílily), takže jsme nakonec sáhli po vitamínech. Koupili jsme si Bion 3 a tuhle zimu zvládáme krásně.

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bradka

Já doporučuji zalézt do postele uvařit si zázvorový čaj s citrónem a medem, vzít si k tomu paralen a do nosu stříknout bylinný spray Rymastop, doporučení mé maminky a víme, že maminky mají vždycky pravdu  Tak ať jsi brzo fit

před 3864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

No, já teda nevím… Jako ano, někdy to zabere, ale někdy jsou nemoci, na které tohle nezabere a jsou prostě potřeba léky. Hele, ať je to jak je to, tak nejdůležitější je vždy prevence!

před 1885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

No, jako já si to myslím taky, proto právě hledám ty nejlepší a nejúčinnější vitamíny, který by mi právě s tou prevencí, takže posílením imunity pomohly.

před 1884 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek