hanysicek

První pomoc při nachlazení – rady:-)

Ahoj, něco na mě leze. Potím se, jsem celkem unavená. Takový ten pocit, že víte že za 2 dny budete vyřízení. Nemáte nějaký osvědčený rady, co pomůže, aby zítra bylo líp?:-) Děkuuujiii

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i další odpovědi, třeba si některou radu z nich vyberete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=nachlazen%C3%AD&sa­=Vyhledat

Další odpovědi
Michal Kole

teplý čaj a postel s doprovodem televize/rádia, poř. notebooku/table­tu/smartphonu

jendahun

Teplo,horké nápoje a peřina.

hanny 2

2 acylpyriny,vit­.C,teplý čaj a zabalit se do deky,pod peřinu a vypotit!

SinceX

Tak na tyhle věci zabírá Aspirin, já osobně tedy používám Tabletky „Trigrip“. Po zapití už je mi líp a dokonce se i uzdravím, tedy pokud to teprv začíná. Jinak horký čaj s citrónem a medem, nejlépe vymačkat celý citron. Zalézt do postele a potit se, potit se a potit se 🙂

venkovan

Já s tím bojuji přes půl roku (proto taky jsem dost často na odpovědích – dřepět u PC mne tak neničí jakobýt v práci). Takže věřte, že je to jen obyčejné nachlazení, ne nějaká potvora na kterou doktoři nemohou přijít kde schovaná a proč se jí nezbavím natrvalo, jen utlumím na několik týdnů.
tedy, ještě jsem nezkusil rum a podobné léčení. Asi o Vánocích – pokud zas nedostanu kvanta prášků, začnu s lidovou českomoravskou medicínou. Třeba potom všechny dárky uvidím dvakrát a budu mít tak dvojnásobnou radost.

Vlk-Gabriela

Ještě žiji a také dýchám, ale činím přesně obráceně než je všeobecně doporučováno.

XenieRo

Taky bych teda byla ráda za rady, jak zatočit s nachlazením. A nejlépe teda na dlouho dobu, vlastně napořád. Nevím, snad že by posílení imunity…?

Sonka Pop

Ahoj, dívej, my jsme doma s nachlazením bojovali jako blázni. Kupovali jsme ovoce (a to je teda drahá sranda), pak jsme pili právě i čaje s medem a citronem, samozřejmě jsme zkoušeli babské rady (jo, ty pomohly léčit, ale imunitu neposílily), takže jsme nakonec sáhli po vitamínech. Koupili jsme si Bion 3 a tuhle zimu zvládáme krásně.

Bradka

Já doporučuji zalézt do postele uvařit si zázvorový čaj s citrónem a medem, vzít si k tomu paralen a do nosu stříknout bylinný spray Rymastop, doporučení mé maminky a víme, že maminky mají vždycky pravdu  Tak ať jsi brzo fit

SuzanKa

No, já teda nevím… Jako ano, někdy to zabere, ale někdy jsou nemoci, na které tohle nezabere a jsou prostě potřeba léky. Hele, ať je to jak je to, tak nejdůležitější je vždy prevence!

XenieRo

No, jako já si to myslím taky, proto právě hledám ty nejlepší a nejúčinnější vitamíny, který by mi právě s tou prevencí, takže posílením imunity pomohly.