Průzkum obyvatel

Taky vám u některých otázek přijde,jak kdyby někdo dělal průzkum obyvatel.Kolik vám je,kolik máte dětí,jste muž či žena atd........

Nejlepší odpověď
quentos

Tak trochu ano, ale nejsem proti tomu – je zajímavé vědět „demografickou skladbu“ uživatelů odpovědí, to, jak „různobarevná“ škála lidí se nám tady sešla…

Další odpovědi
Miroslavst

Zajímá mě kdo tu odpovídá, popřípadě pokládá otázky.
Kolikrát si říkám, že by místo dvaceti otázek bylo dobré vytvořit tabulku a to té by se každý zapsal (jméno, věk,…) :D
Ne jak už jsem jednou psal, je dobré vědět s kým mám tu čest. Malé holčičce nemůžu moc věřit v odpovědi ohledně automobilu, zase jí můžu věřit ve výpočtu, protože se to zrovna učí a tak to dobře ví.

Michal

Mně to nepřipadá,prostě je to průzkum.

panenka

Ano odpovídám jen na některé né na všechny.