zjentek

Prožíváte pocity z dovolené intenzivněji přímo na ní, anebo později při sdílení prožitků s těmi, kteří ji nezažili?

Dovolená a přenos prožitků.

Odpovědi
Smack

U moře prožívám u moře 🙂

agentpv

ne, intenzivěji prožívám „pohodovou chvilku v rodině“ ale je mi jedno jestli je to doma či na dovolené. S malým dítětem (dcera 6 já 53) je pro mně dovolená stresem a často říkám: „ta dovolená je za trest“

zjentek

Dudu, seš tady někde? Co ty a téma? Jak to máš ty? (;

Třeba plavba po Nilu. Užiješ si více plavbu? Nebo povídání o ní? Nebo obojí rovným dílem? Co je intenzivnější?