HarpPlayer

Prosím o připomenutí filmu, kde všechna mládež naskákala na jachtě do vody-a pak se nemohla na tu jachtu dostat zpátky?

Díky moc!

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Odsouzeni zemřít.

Další odpovědi
Edison

Mě se líbí to „naskákala na jachtě do vody“… Přímo vidím, jak děcka vylezou na jachu a i s jachtou pod nohama naskákaj do vody. 😁 😁

No nic.. kapku jazyková neobratnost poněkud měnící význam věty… 😁

Asi to mělo být „Mládež na jachtě naskákala do vody“, nebo líp „Mládež naskákala Z jachty do vody“. Ale je to jen doměnka, třeba se pletu. 😁 😁

Hufnágl

Edison
Inteligent to neřeší, inteligent odpovídá na otázku.

Edison

Inteligent, oproti tobě, zná rozdíl ve výzamu předložek. Kdyby měly stejný význam, těžko bychom měli dvě. Proč to ale tobě vykládám…

Edison

Omyl. Inteligent napíše otázku POŘÁDNĚ!! Inteligent totiž odpovídá na POLOŽENOU otázku, ne na nějaký DOMĚNKY. Hele… uděláme si takový test, cceš? Já ti položím otázku… schválně, jaký jsi inteligent:
KHJkhjashhzchjsdk hsdhjfklhliasdfnk?
A teď se ukaž!!

iceT

ne že bych chtěla rejpat https://czech­tongue.cz/dom­nenka-x-domenka-2/

Hufnágl

To je žádost pro admina, že se chceš stát opravářem hrubek, jako je annas a quentos.

Edison

Podívej se na rozložení klábosnice. Možná ti dojde, že to je překlep. MOŽNÁ.. Ale moc v to nedoufám.

Hufnágl

Jak ty to dokážeš, ty svoje hrubky okecat, jako Kalousek.

Edison

No vidíš. Seš úplně mimo…