Kachninka :P

Prosim o název filmu :)

Je to strašně dlouho, co jsem viděla jeden film. Už ani nvm o čem skoro byl, ale vím že se mi líbil :D.. Jediné co si pamatuji je, že byl jakejsi pár na ostrově, a ten chlap, se ji nějak ke konci pokoušel zabít. Ale ta holka to zjistila, ještě předtím než se pokusil, a zjistila že není jediná, která si ho vzala, a s kterou tam jel, aby ji pak zabil?!..Já nvm třeba to někomu přijde povědomé a bude vědět. Děkuju :)

Nejlepší odpověď
tuCZek

není to náhodou „Ostrov smrti“?

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/5823892/­ostrov-smrti-2003-drama-cz-dab-tvmir-87-avi

Další odpovědi
SINGO

Ano je, Ostrov smrti.

greycell

a nesnažil se ji shodit z majáku, v noci?