Rechtacka

Poradíte, jak zbavit maltézáčka jeho agresivity vůči mně?

Prosim mam maltezacka a on je na mne agresivni,kdyz si ho chci pohladit,pomaz­lit,nekolikret me kousnul.Prosim,da se s

Tim neco delat?On si vse hlida I kdyz to neni jeho.kost,dobrutku to je jeho,ale mobil,hreben…,os­klive vystartuje silne vrci a dorazi.Co s tim?

Nejlepší odpověď
dubraro

Malí psi jsou často agresivní a bývá to způsobeno nedostatečnou výchovou a výcvikem. Lidé to často zanedbávají, myslí si, že domácí mazlík výcvik nepotřebuje, ale to je chyba. Pak mají doma malého agresora, který si dovoluje čím dál víc.
U malých psů je to ještě umocněno nesouladem těla a instinktů. Tělo krysy a mozek vlka…

Další odpovědi
Drap

Neznáme podrobnosti. Nevíme stáří psa ani jak jsi dlouho jeho majitel. Jde evidentně o nevychovaného psa od mládí. Pokud to neni štěně, tak znovu vychovat. Pomalu a důsledně. U starších to už bývá obtížnější.. V tomto případě se nejedná o žádnou chybu psa, ale o vážné chyby chovatele.

Malvína

Nemá za sebou špatnou minulost? Někteří v důsledku špatných zkušeností nemusí třeba mužské nebo ženské pohlaví, nebo obojí. Nelze říci přes internet, kdy pejska nevidíme. Bylo by dobré řešit tuto situaci s odborníkem.

aliendrone

Easy řešení: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ir8lvj3CxAc ! Hodně trpělivosti s následným úklidem/vytíráním vzniklé kaše. ;) :D :D